Otevřeně o našem lehkém sýru cottage

Rádi bychom vám představili další chutný produkt, který pro vás s láskou vyrábíme.
Je to cottage, lehce stravitelná dobrota, která vám může ozvláštnit snídani, doplnit svačinu či vytvořit plnohodnotnou večeři.

Otevřeně o našem pokladu – Blaťáckém zlatu

Mezi nejzlatavější poklady Madety bezesporu patří Blaťácké zlato. Jako jediná mlékárna jej vyrábí již 80. rokem, což jeho cennost jen potvrzuje.

Lipno TRIO, aneb pro každého, co mu chutná

Jihočeské Lipno patří mezi oblíbené tavené sýry. Základem pro jeho výrobu jsou kvalitní přírodní sýry z Madety.

Otevřeně o dezertu Lipánek

Lipánek dětem nebo pro sebe? „Vždyť je to jedno, Lipánek je láska na celý život.“ Tak začíná nové produktové video o oblíbeném dezertu.

Lipánek je lahodný krém stvořený z nejčistších darů přírody - tvarohu a smetany.

Otevřeně o Romaduru

Romadur je sýr zrající pod mazem. Charakteristická je pro něj typická pikantní vůně a chuť. Ten náš k vám putuje z jindřichohra­deckého závodu Madety. A víte, jak se mnohými milovaný a zároveň jinými neoblíbené „vyvoněný“ Romadur vyrábí? Čtěte dále.

Přijďte k nám a dozvíte se více…

…, nejen jak se v provozech točí videa o výrobě dezertu Lipánek a sýru Romadur

Přemýšlíte, kam vyrazit a co zajímavého poznat? Výlety do přírody jsou nádherné, návštěva vinného sklípku opojná, ale poznání spojené s gastronomickým zážitkem? To je neodolatelná kombinace. Přijďte k nám, do Madety, rádi vás přivítáme některým z našich mléčných výrobků a sdělíme skoro vše, co by vás mohlo zajímat. Nějaké tajemství si ponechat musíme, chápejte ;-)

Mlsejte bez výčitek - ochutnejte Lahůdky v novém

Chuť na sladké přepadne někdy každého. Až vás bude příště honit mlsná, sáhněte po Lahůdce jihočeské od Madety, kterou nově najdete ve slušivém stylovém modrém kabátku.

Otevřená Madeta v novém reklamním spotu

Nejen o tom, že život bez Madety by byl smutný, vypráví nový reklamní spot Madety, který od půlky srpna poběží na televizních obrazovkách.