Lipno TRIO, aneb pro každého, co mu chutná

Jihočeské Lipno patří mezi oblíbené tavené sýry. Základem pro jeho výrobu jsou kvalitní přírodní sýry z Madety.

Jejich poměr a jednotlivé druhy, které jsou při výrobě použity, jsou tajemstvím tradiční a léty prověřené receptury. Díky vysokému obsahu tuku a kvalitním surovinám se snadno roztírá a má jemnou sýrovou chuť.Jejich poměr a jednotlivé druhy, které jsou při výrobě použity, jsou tajemstvím tradiční a léty prověřené receptury. Díky vysokému obsahu tuku a kvalitním surovinám se snadno roztírá a má jemnou sýrovou chuť.

Pro milovníky tradičního Jihočeského Lipna jsme připravili novinku v podobě Lipna TRIO. Díky této variantě si můžete nyní v jediném balení vychutnat nejoblíbenější příchutě poctivých tavených sýru Lipno. Kromě extra smetanové varianty vás ceká také Lipno s vysoce kvalitní uzenou šunkou od kosti nebo s tradiční Jihočeskou nivou. Všichni členové rodiny si tak vyberou to, co jim nejvíc chutná, a to z jedné „krabičky“.

Lipno TRIO nemusí sloužit jen k obložení pečiva, ale také jako všestranná přísada studené i teplé kuchyně, do polévek a nákypů. Je také ideální na sýrové omáčky. Splňuje požadavky bezlepkové diety.